en
pl
home

04-08-2017

Gotowanie na żywo

Jak co roku, podczas targów Smaki Regionów, powstanie Scena Kulinarna. To tutaj mistrzowie kuchni będą gotować tradycyjne i regionalne potrawy!

więcej

31-07-2017

Europejskie Forum Sieci Dziedzictwa Kulinarnego w Poznaniu

Województwo Wielkopolskie jest gospodarzem tegorocznego Europejskiego Forum Sieci Dziedzictwa Kulinarnego, które odbędzie się w dniach 22-24 września 2017 r. Forum jest doskonałą platformą wymiany doświadczeń i praktyk, dzielenia się swoimi osiągnięciami, jak również okazją, by czerpać inspiracje od innych regionów należących do Sieci.

więcej

26-07-2017

Żywność tradycyjna i regionalna zyskuje na popularności

Świadomy konsument wie, co ma na talerzu i dlatego sięga po sprawdzone produkty. Z badania „Konsument na rynku żywności tradycyjnej i regionalnej” przeprowadzonego na zlecenie grupy hiper- i supermarketów E.Leclerc wynika, że chętnie kupujemy żywność tradycyjną i regionalną, bo również lepiej smakuje.

więcej

03-07-2017

Dołącz do naszego wydarzenia!

Bądź częścią społeczności - świadomych konsumentów, którzy wybierają jedzenie bez konserwantów, bez chemii, a w zamian za przyrządzone z lokalnych produktów w poszanowaniu do natury.

więcej

20-06-2017

Truskawkowo-owocowo

Czy wiecie, że na liście produktów tradycyjnych są truskawki? I tak mamy truskawkę kaszubską (kaszëbskô malëna), truskawkę bielińską, truskawkę faworytka buska oraz puławskie truskawki. Co prawda, na targach nie kupicie świeżych owoców, ale kto wie, może pyszne przetwory z tych cudownych owoców.

więcej

07-06-2017

Tradycyjna żywność z Wielkopolski na targach

Aż 92 produktami tradycyjnymi, które widnieją na liście prowadzonej przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi może poszczycić się Wielkopolska.

więcej

06-06-2017

Zostań gwiazdą #GED17!

7 czerwca już po raz drugi branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę, dzięki której każdy może stworzyć wyjątkową okładkę prasową z własnym zdjęciem!

więcej

05-06-2017

Czytaj on-line Poznański Magazyn Targowy

Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce odmieniony Poznański Magazyn Targowy. Zapraszamy do lektury zarówno wersji papierowej, jaki i on-line. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi branży budowlanej i meblarskiej i zapowiadamy najciekawsze wydarzenia kolejnych miesięcy. A ponadto…

więcej