en
pl
home

20-06-2017

Truskawkowo-owocowo

Czy wiecie, że na liście produktów tradycyjnych są truskawki? I tak mamy truskawkę kaszubską (kaszëbskô malëna), truskawkę bielińską, truskawkę faworytka buska oraz puławskie truskawki. Co prawda, na targach nie kupicie świeżych owoców, ale kto wie, może pyszne przetwory z tych cudownych owoców.

więcej

19-06-2017

Muzyka i dobre jedzenie. Spotkajmy się na Garden Party!

Zanim zaprosimy na kolejną edycję targów, zapraszamy na Garden Party czyli wieczorne spotkanie z dobrą muzyką i świetnym jedzeniem. Już 23 czerwca (piątek) na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wstęp wolny!

więcej

07-06-2017

Tradycyjna żywność z Wielkopolski na targach

Aż 92 produktami tradycyjnymi, które widnieją na liście prowadzonej przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi może poszczycić się Wielkopolska.

więcej

06-06-2017

Zostań gwiazdą #GED17!

7 czerwca już po raz drugi branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę, dzięki której każdy może stworzyć wyjątkową okładkę prasową z własnym zdjęciem!

więcej

05-06-2017

Czytaj on-line Poznański Magazyn Targowy

Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce odmieniony Poznański Magazyn Targowy. Zapraszamy do lektury zarówno wersji papierowej, jaki i on-line. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi branży budowlanej i meblarskiej i zapowiadamy najciekawsze wydarzenia kolejnych miesięcy. A ponadto…

więcej

31-05-2017

Mija termin zgłoszeń!

Wykorzystaj rosnące zainteresowanie polską żywnością produkowaną w sposób tradycyjny, a także lokalną i certyfikowaną!

więcej

22-02-2017

Kulinarna promocja turystyczna

Podczas targów turystycznych TOUR SALON 2017 zwiedzający zapoznawali się z ofertą turystyczną regionów również dzięki smakom.

więcej

13-01-2017

Smakowite kiełbasy z certyfikatem

Do listy lubuskich produktów tradycyjnych dołączyły dwa kolejne produkty – Kiełbasa zabużańska rzemieślnicza i Kiełbasa kresowa dojrzewająca.

więcej