en
pl
home

26-09-2017

Dziękujemy za udział w targach SMAKI REGIONÓW 2017!

Przez cztery dni podziwialiśmy różnorodność kulinarną Polski i pięciu regionów. To była świetna okazja do porównania smaków i degustacji lokalnych produktów

więcej

24-09-2017

Perły przyznane

W drugim dniu targów odbył się Wielki Finał XVII edycji konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów”.

więcej

24-09-2017

Minipiekarnia - nauka i zabawa dla najmłodszych

Podczas Targów Smaki Regionów 2017 Stowarzyszenie Rzemieślników Piekarstwa RP zorganizowało Minipiekarnię, czyli praktyczne zajęcia dla najmłodszych kandydatów do zawodu piekarza. Codziennie między 9 – 17 dzieci mogą nauczyć się jak wyrabiać chleb czy piec bułeczki, a co najważniejsze – swoje wyroby mogą zabrać ze sobą do domu. Projekt finansowany jest z Funduszu Promocji Ziarna Zbóż i Przetworów Zbożowych.

więcej

24-09-2017

Poznaliśmy najlepsze produkty targów

Podczas inauguracji oficjalnego otwarcia targów SMAKI REGIONÓW obecny był między innymi Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jacek Bogucki oraz marszałkowie większości polskich województw. Nie zabrakło również koordynatora Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego Niclasa Fjellströma. W niedzielę przyznano nagrody dla najlepszych produktów i dań tworzonych tradycyjnymi metodami.

więcej

24-09-2017

Targi w obiektywie

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej i zdjęciowej z naszego wydarzenia.

więcej

23-09-2017

Dyplomy, Perły, wyróżnienia

W niedzielę, 24 września 2017 r. dowiemy się, które produkty wygrały Medal targów SMAKI REGIONÓW 2017 oraz poznamy również laureatów XVII edycji konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”, którzy otrzymają nagrody „Perła 2017”.

więcej

23-09-2017

Cztery dni kontaktu z naturą i zdrowym jedzeniem

Od soboty do wtorku na targach SMAKI REGIONÓW poczujcie energię bijącą z produktów, które powstają z pasją, z poszanowaniem dla natury i drugiego człowieka. Przed nami cztery dni słońca i pozytywnych odczuć

więcej

21-09-2017

Smakowity konkurs

Co powiecie na zapas przetworów na jesienne słoty czy pysznego rogala świętomarcińskiego do kawy? Każdego dnia targów wygrywajcie worki z regionalnymi pyszności. Specjalnie dla Wam przygotowaliśmy podarunki z wielkopolskich firm i manufaktur.

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact