en
pl
home

Dołącz do naszego wydarzenia!

Bądź częścią społeczności - świadomych konsumentów, którzy wybierają jedzenie bez konserwantów, bez chemii, a w zamian za przyrządzone z lokalnych produktów w poszanowaniu do natury.

Jesteś tym, co jesz!

Jeśli szukasz oryginalnego jedzenia, przygotowanego przez lokalnych dostawców, na dodatek sporządzonego na postawie starych, dawnych przepisów to przyjeżdżajmy na Targi SMAKI REGIONÓW. Wydarzenie jest świętem polskiej, regionalnej, tradycyjnej i certyfikowanej żywności.

W ubiegłorocznej edycji wydarzenia udział wzięło ponad 200 wystawców z 16 województw, a same targi odwiedziło 35 tys. świadomych konsumentów.

 

Zapomniane przepisy są odkrywane na nowo. Wykonane tradycyjną metodą kompoty, wypieki, nabiały i inne produkty wyróżniają się na tle masowo produkowanej żywności.  W Poznaniu zajdziemy żywność przygotowywaną powoli, bez konserwantów i innych zbędnych chemicznych dodatków. Kupimy tu produkty przygotowane na przykład przez małe rodzinne manufaktury, które szykują specjały z produktów dostarczanych przez lokalnych rolników. Oczywiście najbardziej wyjątkowe w targach jest to, że w jednym miejscu znajdziemy certyfikowane przetwory mleczne, mięsne,  wyroby cukiernicze i piekarnicze, a także gotowe dania oraz potrawy z całej Polski!

Dołącz do naszej społeczności na wydarzeniu na facebooku>>

smaki_regionow.jpg

2017-07-03