en
pl
home

Perły przyznane

W drugim dniu targów odbył się Wielki Finał XVII edycji konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów”.

Zapraszamy do zapoznania się z laureatami:

Nagrody „Perła 2017” w konkursie „Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów” w kategorii: Produkt regionalny

Woj. dolnośląskie

  1. Szynka gotowana z Jagodnika – Dariusz Konarski Dar-Vit
  2. Masło tradycyjne – OSM Międzybórz
  3. Miód leśny z Niemczy – Pasieka „Miód od Turka”
  4. Kasztany jadalne marony – Elżbieta Malinowska

Woj. kujawsko-pomorskie

  1. Kujawskie powidła – Iwona Lorenc
  2. Piołunówka tucholska – Marzen Przytarska
  3. Śliwki korzenne Aurelii – Aurelia Komorowska-Toporek

Woj. lubelskie

  1. Bronicki salceson biały – Marlena Wójcik
  2. Oleje z Zabłocia – Jolanta Pecio, Gospodarstwo Ekologiczne Skarby Natury
  3. Ptysie z bitą śmietaną – Tomasz Machoń Cukiernia Staropolska
  4. Polędwica z Wisznic – GS „SCh” Wisznica

Woj. lubuskie

  1. Miód wielokwiatowy wiosenny – Jan Wróblewski Pasieka Wędrowna Debora
  2. Szynka suszona lekko podwędzana Pałac Wiechlice Zbigniew Czmuda
  3. Krupnik – Marek Senator

Woj. łódzkie – laureaci Łódzkiego Tygla

  1. Nalewka z ałyczy „A łyczka możesz?” – Maszczyk (ustalić dokładne imię i nazwisko)
    1. Mleko zsiadłe – PPH Klimeko Bogusław Klimczak
    2. 3. Pomidor suszony 100% - Małgorzata Kamińska Amkez sp. z o.o.

Woj. małopolskie

  1. Salceson – Zakład Masarski Dariusz Kmak
  2. Kiełbasa wieprzowo-cielęca Janusz Zalarski Przetwórstwo mięsne „Płatek”
  3. Bryndza sądecka – OSM Nowy Sącz
  4. Piernik Kasztelański (Kasztelan Biecki) – Polskie Piekarnie Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Iwona Rudek
  5. Cydr z Chodorowej – PPU Eleonora Krzyżak

Woj. mazowieckie

1. Kaszanka gryczana – Adam Węgłowski

2. Chleb Ratuszowy z Siedlec – piekarnia ratuszowa Radzikowscy

3. Olej rzepakowy tłoczony na zimno – Krzysztof Kowalski

Woj. opolskie

  1. Schab wiśniowy – Jerzy Wilk
  2. Udziec Weselny – Grzegorz Ptak
  3. „Żniwo sadu” (ratafia) – Witold Hreczaniuk

Woj. podkarpackie

  1. Ser podpuszczkowy z nutą leśną – Bożena Wisła
  2. Ser dojrzewający
  3. „Wólczan” – Leszek Jakimowicz Leda-Ser
  4. Szynka w rozmarynie – Anmar Anna Surmacz-Kałamarz
  5. Nalewka jeżynowa leśna z Ulanowa – Maria i Mieczysław Łabęccy

Woj. podlaskie

  1. Kiełbasa biebrzańska palcowa – Małgorzata Wojtach
  2. Szynka ze słoninką – Grażyna Putkowska, „Dażynka” Nadbużańskie Smaki
  3. Chleb razowy – Władysław Gryka
  4. Ciastka siemiatyckie – Zakład Cukierniczy Jolanta i Roman poslawscy
  5. Mielnicki korowaj weselny – Helena Datczuk

Woj. pomorskie – Laureaci Konkursu Pomorskie Smaki

1.      Ikra ze śledzia z Mierzei Wiślanej – Restauracja Four Winds Karol Urbanowicz
2.      Kiszka kaszubska  – Jolanta Myszk
3.      Chleb żytni razowy – Pracownia Wypieków Magdalena Kuczyńska
4.      Pierogi z kaczką –  KGW Nowa Karczma
5.      Pasztet z dorsza (pasztet z pomuchla) – Restauracja Gryfon

Woj. śląskie

  1. Olej słonecznikowy tłoczony na zimno – Gospodarstwo Rolne Pliczko
  2. Makrony  - Piekarnia Cukiernia Łubowski
  3. Nalewka z czarnej porzeczki z ołmianego ogródka – Kornelia i Krystian Kiełbasa, Gosp. Agrot. Ranczo

Woj. świętokrzyskie

  1. Tort czekoladowo-orzechowy – Monika Pasterczyk Pracownia Tortów Artystycznych
  2. Chleb żytni kielecki – Halina Dobrowolska Piekarnia R.Dobrowolski

Woj. warmińsko-mazurskie

  1. Kiełbasa kasztelana – Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gołogóra
  2. Udziec z dzika – Zakład Masarski Zbigniew Rolka
  3. Ocet jabłkowy z linii „Ocet z Olsztynka” – OCTIM Wytwórnia Octu i Musztardy
  4. Szynka wędzona – Zakład Wędliniarski Flis-Pol

Woj. wielkopolskie

  1. Olej z nasion ostropestu – SEMCO sp. z o.o.
  2. Maślanka prosto z masielnicy – Średzka Spółdzielnia Mleczarska Jana
  3. Miód akacjowy z Kopaszewa – pasieka Chmielewscy
  4. Nalewka z czeremchy – Wiesław Sałkiewicz

Woj. zachodniopomorskie

  1. Jesiotr wędzony – Anna i Łukasz Skowrońscy
  2. Ser kozi widuchowski – Edyta Szczupak
  3. Chleb szczeciński – Piekarnia Cukiernia Przemysław Wojciechowski
  4. Wino z owoców róży dolickie – Bożena i Ryszard Jaszczowscy

 

NAGRODY „PERŁA 2017” – DANIA

Województwo dolnośląskie:

Restauracja „Malarska 25” – sum milicki z grzybową kaszą z Doliny Gryki, sosem z raków i z fermentowaną gruszką.

Województwo kujawsko-pomorskie:

nie przyznano

Województwo lubelskie:

KGW Janowice Małgorzata Madejska i Iwona Bartkiewicz – karp w sosie grzybowym.

Województwo lubuskie:

P.W. „Salcum-Fixum” Jarosław Szlachetko i Magdalena Pętlewska – dania z kaczki (pasztet z kaczki oraz piersi z kaczki).

Województwo łódzkie:

KOWAL Aleksandra Kowalska domowy pasztet z gęsi.

Województwo mazowieckie:

nie nominowano żadnej potrawy

Województwo małopolskie:

  1. Łukasz Nowak FPU „Naturex” – rolada z pstrąga „żmiąckiego” oraz pierogi z suską sechlońską z sosem na śliwowicy;
  2. Stowarzyszenie KGW „Nasza Ziemia” z Zagorzyna – placek z blachy.

Województwo opolskie:

„Restauracja na Wyspie” Elżbieta i Paweł Oleksa – karp po niemodlińsku.

Województwo pomorskie:

Hotel „Browar” – smażona polędwica z dorsza.

Województwo śląskie:

  1. Gospodarstwo Agroturystyczne „Ranczo Halfinger” – kaczka z jabłkami, siwe kluski i duszona kapusta;
  2. Ilona Majętna-Bobrowska i Marzena Czech – zupa pokrzywowa i warówki.

Województwo warmińsko-mazurskie:

  1. Restauracja „Cudne Manowce” – karmuszka
  2. Obiekt Turystyki Wiejskiej „Siedlisko na Półwyspie” – klopsiki rybne w sosie z wędzonego boczku.

Województwo wielkopolskie:

Restauracja „P jak Pysznie” – ozorki wieprzowe na konfiturze cebulowo-porzeczkowej z kluseczkami szarymi z nutą chrzanową.

Województwo zachodniopomorskie:

Gospoda Herbu Korab Danuta Gołowacz i Małgorzata Dzieciniak – Seviche  (ceviche – rodzaj sałatki) z ryby regionalnej na purée ze szparagów.

 

Zobacz galerię zdjęć z rozdzania nagród>>

2017-09-24
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact