en
pl
home

Dla świadomych konkusemtów

Szukasz oryginalnego jedzenia, przygotowanego sporządzonego ze starych, dawnych receptur? Przyjdź na Targi SMAKI REGIONÓW. Znajdziesz tutaj ekologiczne, przygotowane w rytmie slow potrawy i regionalne jedzenie. W Poznaniu posmakujemy jedzenia ze wszystkich polskich regionów i pięciu zagranicznych (zobacz jakie), które będą reprezentowane przez blisko 200 wystawców – lokalnych producentów.

smaki_regionow_www.jpg

 

Scena Kulinarna | gotowanie na żywo

smaki_regionow.JPG

Jak co roku, podczas targów Smaki Regionów, powstanie Scena Kulinarna. To tutaj mistrzowie kuchni będą gotować tradycyjne i regionalne potrawy!

Jeśli chcesz podpatrzeć, jak się przyrządza dania doskonale znane w wybranych zakątkach Polski, posłuchać przy tym ciekawych historii o pochodzeniu dań, musisz koniecznie nas odwiedzić. Przy tej okazji dowiesz się, z czym najlepiej podawać daną potrawę.

To świetny sposób na poznanie dziedzictwa kulinarnego regionów. Oczywiście na końcu zaprosimy Was na degustację przygotowanych potraw.

[ zobacz program Sceny Kulinarnej ]

Atrakcje dla dzieci

Warsztaty, animacje, zgadywanki i smaczne przygody czekać będą na najmłodszych na targach SMAKI REGIONÓW. Wszystko po to, by poprzez zabawę nauczyć dzieci zdrowych nawyków żywieniowych oraz pokazać, jak różnorodna jest kuchnia polska.

smaki_dzieci_2.jpg


___ Minipiekarenka >>
___ Warzywno-owocowe warsztaty >>
___ Animacje >>
___ Zabawy z Panem Pianką >>

 

smaki_regionow_wstep_wolny.jpg

Wydarzenie odbywa się w połączeniu z Targami POLAGRA FOOD oraz POLAGRA GASTRO w Poznaniu z sukcesem realizuje założenie promowania naturalnej, certyfikowanej żywności tradycyjnej.

Dla szefów kuchni, sklepów ze zdrową żywnością

A może jesteś szefem kuchni i masz w planach serowanie regionalnych dań? Jeśli prowadzisz sklep ze zdrową żywnością nasze wydarzenie jest obowiązkowym miejscem, które musisz odwiedzić!

Przyjdź na targi, nawiąż współpracę z obecnymi na targach wystawcami!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact