en
pl
home

Dla świadomych konkusemtów

Jeśli szukasz oryginalnego jedzenia, przygotowanego przez lokalnych dostawców, na dodatek sporządzonego ze starych, dawnych przepisów musisz odwiedzić Targi SMAKI REGIONÓW.

Nasze wydarzenie jest świętem polskiej, regionalnej, tradycyjnej i certyfikowanej żywności. W ubiegłorocznej edycji wydarzenia udział wzięło ponad 200 wystawców z 16 województw, a same targi odwiedziło 35 tys. zwiedzających.

smaki_regionow_kolage.jpg

Jako organizatirzy tego wydarzenia – Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Związek Województw RP – zaprosiliśmy do współpracy wszystkie regiony z Polski. Wystawcami  są tutaj poszczególne województwa naszego kraju, które na swoich stoiskach zaprezentują ofertę producentów win, chlebów, ciasta, serów, wędlin i innych przetworów regionalnych.

Wydarzenie odbywa się w połączeniu z Targami POLAGRA FOOD oraz POLAGRA GASTRO w Poznaniu z sukcesem realizuje założenie promowania naturalnej, certyfikowanej żywności tradycyjnej.

Dla szefów kuchni, sklepów ze zdrową żywnością

A może jesteś szefem kuchni i masz w planach serowanie regionalnych dań? Jeśli prowadzisz sklep ze zdrową żywnością nasze wydarzenie jest obowiązkowym miejscem, które musisz odwiedzić!

Przyjdź na targi, nawiąż współpracę z obecnymi na targach wystawcami!