en
pl
home

logo_sieci__eu-2.jpgWojewództwo Wielkopolskie jest gospodarzem tegorocznego Europejskiego Forum Sieci Dziedzictwa Kulinarnego, które odbędzie się w dniach 22-24 września 2017 r. Forum jest doskonałą platformą wymiany doświadczeń i praktyk, dzielenia się swoimi osiągnięciami, jak również okazją, by czerpać inspiracje od innych regionów należących do Sieci. To także możliwość spotkania z podmiotami zrzeszonymi w Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego oraz z osobami na co dzień zajmującymi się dziedzictwem kulinarnym poza granicami naszego kraju.

Wielkopolska jest regionem posiadającym specyficzne produkty i potrawy, które nie tylko ze względu na wysoką jakość, ale i bogatą historię zasługują na upowszechnienie i poznanie, dlatego tegoroczną edycję Europejskiego Forum rozpoczniemy od wizyt studyjnych u wybranych członków Sieci w dniu 22 września 2017 r. (informacje ujęte w programie)

Następnego dnia odbędzie się Forum Sieci na Międzynarodowych Targach Poznańskich, gdzie przedstawione zostaną m.in. wiadomości na temat aktualnego stanu Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolska, odbędzie się pokaz kulinarny przygotowany przez Pana Roberta Makłowicza, a wieczorem odbędzie się oficjalna wielkopolska kolacja dla zaproszonych gości.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact