en
pl

PERŁY 2019 rozdane

 

XIX edycja ogólnopolskiego konkursu

NASZE KULINARNE DZIEDZICTWO-SMAKI REGIONÓW

fotobueno_mp_smaki_regionow_29092019-205

Nagrody „PERŁA 2019” – potrawy regionalne

  • Paweł Gałecki, Hotel Restauracja PIANO - za chłodnik jabłkowy oraz roladę z polędwiczki wieprzowej nadzianą wątrobianą;
  • KGW Szopinki - za chłodnik z buraków czerwonych oraz kurczaka z młyna;
  • Winnica KINGA Kinga Kowalewska-Koziarska - za jesienne owoce marynowane w winie i zapiekane pod lokalnym pleśniowym serem z piecuchem lubuskim oraz szynkę winiarza duszoną w białym winie;
  • Fundacja Lubuska Spiżarnia za przywrócenie potraw z raków lubuskiej kuchni;
  • D.E.C. Magdalena Dec, Mirosław Dec - za żeberka z dzika w pomidorach z miodem;
  • KGW Popielów-Radziejów - za zupę z marchwi na mleku oraz wieprzowinę po śląsku z gałuszkami;
  • KGW Ornontowice - za rosół z perliczki oraz chachor szałot z kotletem z kością;
  • Grupa Producentów Rolnych Marpol Sp. z o.o. – Lokal Gęsia Chata - za dania z gęsiny;
  • Gościniec Ryński Młyn - za chrupiące stynki oraz mazurskie farszynki;

fotobueno_mp_smaki_regionow_29092019-214

PERŁA 2019 – produkty regionalne

Woj. dolnośląskie

Ser podpuszczkowy dojrzewający tylżycki – Ślubowskie Sery Igor Pietrzyk

Wino gronowe Sey – Winnica Świdnica

Miód lipowy „Złoto Damaszkowa” – pasieka Zuzia

Woj. kujawsko-pomorskie

Ser Pielgrzym – Janusz Adamczyk Sery Adamczyk

Baba muślinowa (sakramentka) – Agata Minda

Woj. lubelskie

Bronicka szyneczka w skórze – Maria Kruk MZ Kruk

Maślanka naturalna – OSM Bychawa

Zsiadłe mleko – OSM Krasnystaw

Sok jabłkowo-buraczkowy – Vita Natura Ekosusz Jolanta Chlebek

Nalewka gruszkówka – Janina Bańka

Szparagi konserwowe - Grzegorz Maryniowski PHU Biogrim

Woj. lubuskie

Szynka z sarny pieczona na dziko – Gospodarstwo Agroturystyczne ROMA Danuta Cieśla

Udziec solony dojrzewający – PW Salcum-Fixum Jarosław Szlachetko

Salceson wiejski – Przetwórstwo Mięsne Zbigniew Motyka

Miód leśny z Malinówki – Magdalena i Sylwester Świderscy

Ser podpuszczkowy dojrzewający – gospodarstwo ekologiczne Agatka

Woj. łódzkie – laureaci Łódzkiego Tygla

Kiełbasa swojska w słoiku - Rolniczy Handel Detaliczny Jan Lisiecki

Mini tarta owocowa - NITA Tomasz Niciński

Napój „Jałowiec” z Piotrkowa Trybunalskiego - PPHU „DUNINEX II” s.c. T. Sakrajda, P. Sakrajda

Groseran królewski – Monika Lasoń Groser

Sok jabłkowy z Kałęczewa z truskawką - Wiatrowy Sad Grażyna Wiatr

Woj. małopolskie

Szynka dziadka – Zakład Masarski Dariusz Kmak

Kiełbasa polędwicowa – Szczepan Gawor Produkcja Wędlin Jakość Tradycja

Miodula tatrzańska – FHU u Bafii

Wino czerwone Rondo – Winnica Chodorowa

Woj. mazowieckie

Smalec ze świni złotnickiej białej – Krzysztof Kowalski

Kiełbasa podsuszana z Karniewa – Adam Węgłowski

Chleb żytni z ziarnem – Piekarnia Hanna Milewska

Woj. opolskie

Masło extra z Olesna – OSM Olesno

Szpajza omy – Irena Wala

Chrust (faworki) – Teresa Kamieniecka-Hreczaniuk

Rolada makowa – GS „SCh” w Praszce

Ścierka – Krystyna Henzel

Woj. podkarpackie

Ser biały w beczce – Bożena Wisła Bukowiec

Salceson w Maćku – Zygmunt Osip Wierzawice

Ser wólczan z kozieradką – Leda Ser Leszek Jakimowicz Wólka Krowicka

Woj. podlaskie

Miód majowy leśny – Małgorzata Ostapowicz Agroturystyka Leśny Dworek

Kiełbasa biebrzańska podsuszana – Małgorzata Wojtach

Rejbak – Monika Kosiorek-Obryś zajazd Herbu Wielbut

Sękacz – Terasa Biziewska

Woj. pomorskie – Laureaci Konkursu Pomorskie Smaki

Ser werderkase – Mleczarnia Skarszewy sp. z o.o.

Mleko regionalne „Blisko od krowy 3.2%” - OSM Nowy Dwór Gdański

Powiślańska śliwka w occie – Gospodarstwo Rolne Rakowiec Elżbieta i Ryszard Szczukowscy

Likier jajeczny (advocat) – Zakład Produkcji Spożywczej Stefan Skwierawski

Piwo Jopenbier – Browar PG4

Woj. śląskie

Masło krzepickie – OSM w Krzepicach

Miód rzepakowy – Krzysztof i Kacper Widuch

Chleb żytni razowy – ZPHU Ba-Ja S.C. J.Babula D.Janicka

Woj. świętokrzyskie

Rytwiański karp wędzony – Gospodarstwo Rybackie Rytwiański Karp

Lody jagodowe ze Złotej – Zakład Cukierniczy Jacek Poniewierski

Woj. warmińsko-mazurskie

Kiełbasa królewiecka krojona – Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gołogóra

Ser pełnotłusty gouda olecka – OSM w Olecku

Miód pszczeli nektarowo-leśny z nostrzykiem – Pasieka Wędrowna Remigiusz Pleszkun

Miód pitny trójniak nowowiejski – Pasieka Rancho w Kaczej Dolinie

Woj. wielkopolskie

Gzik wrzesiński – SM Września

Mus z gruszki cukrówki – Małgorzata Lempka

Miód akacjowy noteckie miody – Zbigniew Lisiński

Woj. zachodniopomorskie

Polski łosoś jurajski – Jurrasic Salmon sp. Z o.o. Grzegorz Karapuda

Chleb morski z Bobolic – GS „SCh” w Bobolicach

Białe wino gronowe Sydonia – Sebastian Pilczuk Winnica Sydoni

fotobueno_mp_smaki_regionow_29092019-185

„Klucz do Polskiej Spiżarni 2019”

 

Piotr Pilch - podkarpackie

Piotr Borowski - wielkopolskie

Teresa Palacz - wielkopolskie

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego - podlaskie

Zespół Szkół nr 6 im. Mikołaja Reja w Szczecinie - zachodniopomorskie

Kamil Klekowski - opolskie

Stowarzyszenie Partnerstwo Producentów Cebularza Lubelskiego - lubelskie

Arkadiusz Dąbrowski - lubuskie

MLECZNA PERŁA” – KONKURS NA NAJLEPSZY PRODUKT MLECZNY

  1. Organizator Konkursu – Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego.
  1. Finansowanie Konkursu – ze środków Funduszu Promocji Mleka w ramach projektu „POLSKIE MLEKO GWARANCJĄ JAKOŚCI I SMAKU”.
  1. Cel Konkursu – wyłonienie najlepszych produktów mlecznych spośród produktów posiadających znak „Jakość Tradycja”:
  • maseł,
  • twarogów,
  • serów innych (żółtych, pleśniowych),
  • napojów mlecznych (kefir, jogurt, zsiadłe mleko) lub śmietany.

Konkurs był przeznaczony dla wytwórcy produktów mlecznych o różnym statusie prawnym i organizacyjnym – to były spółdzielnie mleczarskie, spółki o różnym statusie, wytwórcy prywatni, grupy producenckie itp.

W pierwszej wiosennej edycji konkursu produkty oceniło jury w składzie"

  • Izabella Byszewska, prezes Zarządu PIPRiL – przewodnicząca Jury;
  • Prof. dr hab. Wiesław Przybylski, Kierownik Katedry Technologii Gastronomicznej i Higieny Żywności Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW – członek Jury;
  • Dr hab. inż. Anna Diowksz, prodziekan ds. Kształcenia Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności Instytutu Technologii Fermentacji i Mikrobiologii, Politechnika Łódzka – członek Jury;
  • Dr inż. Mirosław Sienkiewicz, wiceprzewodniczący Europejskiej Sieci Farmerskich i Rzemieślniczych Producentów Serów i Innych Produktów Mleczarskich, Dyrektor d/s Rozwoju i Szkoleń
  • AGROVIS Sp. J. – członek Jury;
  • Jan Zwoliński, wiceprezes Zarządu PIPRiL – członek Jury;
  • Grażyna Kurpińska, pełnomocnik Zarządu PIPRiL – sekretarz Jury.

Jury przyznało I nagrodę:

  • Kategoria „Masła” – Masło Tradycyjne z Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Międzyborzu (woj. dolnośląskie);
  • Kategoria „Twarogi” – Twaróg Śmietankowy ze Strzałkowa z Spółdzielni Udziałowców ze Strzałkowa (woj. wielkopolskie);
  • Kategoria „Sery inne” – Kamiennogórski Ser Pleśniowy ze Spółdzielni Mleczarskie KaMos w Kamiennej Górze (woj. dolnośląskie);
  • Kategoria „Napoje mleczne” – Jogurt Naturalny Klimeko z Klimeko Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa (woj. łódzkie).

Wyróżnienia otrzymali:

  • Spółdzielnia Dostawców Mleka w Wieluniu za Masło Ekstra z Wielunia (woj. łódzkie);
  • Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu za Masło Łowickie Ekstra (woj. łódzkie);
  • Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Głuchowie za Twaróg Półtłusty z Głuchowa (woj. łódzkie);
  • Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Siedlcach za Twaróg tradycyjny Tłusty (woj. mazowieckie);
  • Spółdzielnia Mleczarska Spomlek Oddział w Chojnicach za Ser Żółty Salami (woj. pomorskie);
  • Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu za Kefir Łowicki.

PIPRiL wszystkim uczestnikom konkursu dziękuje za udział.

2019-09-29