en
pl

Dla świadomych konsumentów

Szukasz oryginalnego jedzenia, przygotowanego sporządzonego ze starych, dawnych receptur? Przyjdź na Targi SMAKI REGIONÓW i poznaj smak najlepszych produktów -  ekologicznych, przygotowanych w rytmie slow, regionalnych. Co roku ta unikatowa żywność, której nie znajdziemy na półkach sklepowych, a która ma wyjątkowy smak,  prezentowana jest przez blisko 200 wystawców - lokalnych producentów z całej Polski.

smaki_regionow_www.jpg

Scena Kulinarna | gotowanie na żywo

smaki_regionow.JPG

Jak co roku, podczas targów Smaki Regionów, powstanie Scena Kulinarna. To tutaj mistrzowie kuchni będą gotować tradycyjne i regionalne potrawy!

Jeśli chcesz podpatrzeć, jak się przyrządza dania doskonale znane w wybranych zakątkach Polski, posłuchać przy tym ciekawych historii o pochodzeniu dań, musisz koniecznie nas odwiedzić. Przy tej okazji dowiesz się, z czym najlepiej podawać daną potrawę.

To świetny sposób na poznanie dziedzictwa kulinarnego regionów. Oczywiście na końcu zaprosimy Was na degustację przygotowanych potraw.

Atrakcje dla dzieci

Warsztaty, animacje, zgadywanki i smaczne przygody czekać będą na najmłodszych na targach SMAKI REGIONÓW. Wszystko po to, by poprzez zabawę nauczyć dzieci zdrowych nawyków żywieniowych oraz pokazać, jak różnorodna jest kuchnia polska.

smaki_dzieci_2.jpg

Dla szefów kuchni, sklepów ze zdrową żywnością

A może jesteś szefem kuchni i masz w planach serowanie regionalnych dań? Jeśli prowadzisz sklep ze zdrową żywnością nasze wydarzenie jest obowiązkowym miejscem, które musisz odwiedzić!

Przyjdź na targi, nawiąż współpracę z obecnymi na targach wystawcami!